Skip to main content

Najlepsze półkolonie letnie w Warszawie

Od wielu lat organizujemy półkolonie letnie. Wiemy zatem, jak sprawić, by mały człowiek świetnie się bawił. Program, niczym posiłek, ułozyliśmy i zbalansowaliśmy tak, by znalazły się w nim zarówno zajecia ruchowe, jak i rozwuijające zdolności manualne. Wszystki e natomiast uspołeczniają i uczą twoje dziecko funkcjonowania w grupie. Poprzez zabawę uczymy zatem umiejetności niezbednych dla prawidłowego rozwoju dziecka.
Podczas wakacji zapewnimy dziecku wartościowe zajęcia zarówno sportowe, jak i plastyczne czy kulinarne. Tworzą one najciekawszą i najbardziej urozmaiconą ofertę półkolonii w Warszawie.

Zapraszamy dzieci na najlepsze półkolonie letnie w Warszawie! Przygotowaliśmy niezwykle bogaty program zajęć sportowych, kulinarnych i plastycznych. I jak zwykle - gwarantujemy świetną zabawę.

Dzieci nudzą się nie tylko w czasie deszczu. Również latem, w pełnym słońcu, kiedy nie ma szkoły, a wszyscy znajomi… pojechali na wakacje. Jeśli z jakiegoś powodu twoje dziecko zostało w Warszawie, nie musi tracić czasu przed telewizorem. Zapewnij mu sporą dawkę adrenaliny, zabawy i ruchu pod opieką doświadczonych instruktorów.

Letnie półkolonie w największej sali zabaw w Warszawie to to nie tylko skuteczny sposób, by odciągnać Twoje dziecko od komputera i zapewnić mu świetną zabawę. W czasach, gdy instytucja podwórka powoli przestaje istnieć, coraz więcej dzieci swój wolny czas spędza samotnie w domu, letnie półkolonie stanowią bezcenną okazję dla najmłodszych na socjalizacje poprzez spędzanie czasu w grupie rówieśników.

Zaufaj nam. instruktorzy i animatorzy z Fun Parku Digiloo przez całe wakacje, przez 5 dni zapewnią dzieciom opiekę i rozrywkę, podczas najlepszych półkolonii letnich w Warszawie!

Zalety półkolonii wakacyjnych w Warszawie

Letnie półkolonie w Funparku Digiloo łączą w sobie elementy wypoczynku oraz edukacji. To świetny sposób na spędzenie wakacji dla dzieci, który przynosi wiele korzyści edukacyjnych, społecznych i emocjonalnych.
Pod okiem naszych instruktorów i animatorów Twoje dziecko spędzi wakacje w interesujący i aktywny sposób. Zapewnimy mu nie tylko wakacyjną przygodę, ale również pobudzimy w nim rozwój wielu cech i umiejętności.
Zajęcia sportowe, plastyczne czy kulinarne, wspomagają wszechstronny rozwój zainteresowań i pasji dziecka. Podczas wycieczek i zajęć dziecko zwiedzi nowe miejsca, pozna nowych ludzi, rozwinie swoje zainteresowania.
Podczas letnich półkolonii dziecko przebywa w gronie rówieśników, co pozwala mu rozwijać swoje umiejętności społeczne. Kiedy, jeśli nie podczas zabawy, twoje dziecko pozna zasady współpracy w grupie, komunikowania się i rozwiązywania problemów!
Program zajęć letnich półkolonii zbalansowaliśmy w takich proporcjach, by zapewnić dziecku zarówno potrzebną mu dawkę ruchu oraz edukacji. Oprócz zajęć sportowych uczestnicy półkolonii zobaczą jak wygląda praca w radiu Kolor, będą uczyć się gotować, czy tworzyć dzieła sztuki podczas zajeć plastycznych.
Powierzając nam swoje dziecko, dajesz sobie szansę na chwilę oddechu i bezcennego świętego spokoju. Bo choć ponad życie kochasz swoje dziecko, przyjemnie czasem spędzić czas ze sobą. Szczególnie jeśli wiesz, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach!

Zobacz co robią dzieci w trakcie naszych półkoloni

Program półkolonii w sali zabaw Funpark Digiloo

Już teraz zapisz swoje dziecko na niesamowite półkolonie wakacyjne, najlepsze w Warszawie.

Przede wszystkim dobra zabawa!

Sala zabaw Digiloo to największa sala zabaw w Warszawie. Na Twoje dziecko czeka tu moc atrakcji i fantastyczna zabawa!

Sala Zabaw
Paintball Laserowy

Rozgrywki w paintballa laserowego w Blast Arenie (wiek dzieci - od 8 lat);

Sala Zabaw
Zajęcia na ściance wspinaczkowej

Wspinanie jest naturalną aktywnością człowieka. Nie wierzycie? Wystarczy spojrzeć na dzieciaki – najpierw meble, potem drzewa, dalej wizyta w parku linowym…

Sala Zabaw
Nauka gry w tenisa ziemnego

Jeśli szukasz sposobu, aby Twoje dziecko miało aktywny tryb życia i rozwijało swoje zdolności sportowe, zapraszamy do nauki gry w tenisa! Tenis to doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku, która pozwala na poprawienie koordynacji, zwiększenie kondycji fizycznej oraz uczenie się strategii i taktyki.

Zajęcia na basenie

Zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowite zajęcia na basenie podczas letnich półkoloni! Rezerwujcie już dziś miejsca na naszych zajęciach, by zapewnić swojemu dziecku niesamowite wakacyjne przygody!

Warsztaty rozwijające kreatywne pasje dzieci

W trakcie letnich półkolonii oferujemy dzieciom wiele ciekawych i interaktywnych warsztatów, które pomagają w rozwijaniu ich kreatywnych pasji. Podczas tych warsztatów, dzieci uczestniczą w różnych aktywnościach, które pobudzają ich wyobraźnię oraz rozwijają zdolności manualne.

Warsztaty kulinarne

W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli możliwość poznania różnorodnych smaków, zapachów i konsystencji produktów spożywczych oraz nauczą się, jak komponować dania i jak urozmaicać ich smak i wygląd.

Park Linowy

Trasę Parku Linowego podzieliliśmy na 11 odcinków o różnym stopniu trudności. Liny są zawieszone na drewnianych słupach oraz na drzewach. Przeszkody zamontowane na trasach są dostosowane do wysokości dziecka. Jest to zatem kameralna atrakcja nie tylko dla większych, ale też i małych dzieci.

Czy już zazdroscisz swojemu dziecku spedzonych z nami super półkolonii letnich?

Letnie półkolonie sportowe cennik

Na nasze letnie półkolonie serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. Przygotowaliśmy dwa warianty uczestnictwa w zajeciach.

Wariant A

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00
W cenie: zajęcia, drugie śniadanie i obiad.

1 dzień

230 zł

5 dni

1 050 zł

10 dni

1 800 zł

Wariant B

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 18:00
W cenie: zajęcia, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek.

1 dzień

250 zł

5 dni

1 150 zł

10 dni

2 000 zł

Spraw swojemu dziecku radość i zarezerwuj mijesce na letnich półkoloniach w Fun Park Digiloo!

Zapisy:

Telefonicznie (od 10.00 do 18.00) tel. 508800029 osobiście w recepcji Funparku bądź mailowo na adres: [email protected]