Skip to main content

Sala zabaw Digiloo to największa sala zabaw w Warszawie. Na Twoje dziecko czeka tu moc atrakcji i fantastyczna zabawa!

Chcesz wysłać swojego malucha na przygodę w sali zabaw, gdzie odkryje najbardziej ekscytującej zakamrki fantastycznej sali zabaw Digillo w Warszawie? W Digiloo Fun Park Twój mały poszukiwacz będzie miał wolną rękę na sali zabaw pełnej pasjonujących niespodzianek i wciągających wyzwań. W naszym centrum zabaw znajdują się strefy przeznaczone dla dzieci w każdym wieku oraz wygodne kąciki wypoczynkowe dla dorosłych. Ponieważ nic nie tworzy zabawy tak jak wyobraźnia, nasza sala zabaw zawiera atrakcje, które stymulją dziecięce umysły, rozwijając jednocześnie umiejętności motoryczne. Możesz przyprowadzić swoje dziecko w każdy dzień tygodnia lub zorganizować dzieciom urodziny i sprawić, by był to dla nich wyjątkowy dzień! Dlaczego więc nie wejść do Digiloo FunPark już dziś i nie wyruszyć na odkrywczą wyprawę po najwiekszej sali zabaw w Warszawie, która zapewni mnóstwo śmiechu i wspomnień!

Główna strefia zabaw liczy sobie czery kondygnacje, a każda z nich stanowi labirynt wypełniony najróżniejszymi atrakcjami tworzącymi emocjonujacy tor przeszkód.

Największa atrakcja sali zabaw Digiloo

Oto nasz małpi gaj! Jedyny taki w Warszawie. Odkrywanie jego atrakcji i pokonywanie przeszkód zajmie sporo czasu, bo do pokonania są mostki linowe, ukryte przejścia, wejścia po pochylniach, patio z armatkami na piłeczki, ruchome kładki, piłki bokserskie, a na koniec ekscytujący zjazd z obłędnie wysokiej zjeżdżalni. Zawrotna prędkość gwarantowana! Dookoła głównej strefy zabaw, znajdziecie równie atrakcyjne strefy, takie jak: tor gokartowy, trampoliny, czy baseny z kulkami.

Inne atrakcje dla starszych dzieci

Na naszej sali zabaw w Warszawie odkryjesz radość wspólnej zabawy ze swoim dzieckiem. Na małpim gaju nie kończy się bowiem lista naszych atrakcji. Pomieszczenie sali zabaw podzieliliśmy na różnorodne strefy zabaw sprawnościowych. Podejmij sportowe wyzwanie i rozegraj mecz siatkówki, gdzie gracze balansują na równoważniach! To jedyne w swoim rodzaju wyzwanie możesz podjąć tylko w sali zabaw Digiloo w Warszawie! Gracze nie dość że muszą celnie łapać i przerzucać piłkę to jeszcze balansują na równoważni. Kto wygra ten mecz? Czy dorosły ma jakieś szanse? Proponuję na dogrywkę wystartować w wyścigu na torze gokartowym. Znowu dzieciak górą? Cóż… Może w takim razie w ramach wypoczynku poskaczecie sobie na trampolinach? Po tym wszystkim chyba dziecko zrozumie, że dorosłemu należy się chwila przerwy. A że Fun Park Digiloo stanowi pomysłowe połączenie sali zabaw ze sportem, przygodą i dobrą kuchnią, proponuje przystanek na pierwszym piętrze w restauracji.

Atrakcje dla starszych dzieci

Restauracja z widokiem na małpi gaj

W naszej sali zabaw bezpieczeństwo gości traktujemy priorytetowo. Dlatego nawet z restauracji masz zapewniony widok na małpi gaj i inne atrakcje, na których może bawić się twoje dziecko. Wystarczy, że zajmiesz stolik na antresoli, a będziesz mieć oko na jego poczynania w epicentrum zabawy. Jeśli natomiast jakimś cudem udało Ci się skłonić młodego człowieka do przyjścia na posiłek lub podwieczorek, zajmij większy - rodzinny stolik w strefie przy barze.

W naszej restauracji zjesz śniadanie, obiad lub podwieczorek. Wszystko co u nas zamówisz jest świeże, przygotowane na miejscu, a dania skomponowaliśmy z uwzględnieniem potrzeb naszych najmłodszych klientów.

Koniecznie spróbuj naszych naleśników - słodkich i wytrawnych, na obiad polecamy - grillowane polędwiczki i naszą doskonałą pizze. Natomiast na deser koniecznie musisz zamówić jedno z naszych wyjątkowych ciast.

Sala zabaw warszawa
Zorganizuj dzieciom urodziny!

Nielimitowana zabawa w całej sali zabaw

Szukasz pomysłu jak zorganizować dzieciom urodziny? Takie, które będzie wspominał miesiącami, a za rok poprosi o powtórkę. Nic prostszego! Zadzwoń do nas i wynajmij jedną z sześciu sal urodzinowych. Każdą z nich zaaranżowaliśmy w stylu najpopularniejszych bajek. Oprócz animacji i poczęstunku, możesz zamówić wyjatkowe atrakcje, któych nie oferują inne sale zabaw w Warszawie, czyli pojedynek w paintballa laserowego, albo wspinaczkę na ściance.

Nie tylko fantastyczna sala zabaw!

Sala zabaw w Fun Park Digiloo w Warszawie jest jak raj na ziemi! Znajdziesz tu coś fajnego niezależnie od wieku – mamy ściankę wspinaczkową, laserowy paintball i zewnętrzny park linowy ( tylko w sezonie letnim). Ale to nie wszystko, sala zabaw Digiloo posiada również restaurację, która nakarmi głodnych poszukiwaczy przygód.

W sali zabaw Digiloo, tworzymy idealną równowagę pomiędzy zabawą i relaksem dla dzieci i rodziców. Dzieci mogą eksplorować nasz czteropiętrowy małpi gaj, podczas gdy rodzice mają czas na odpoczynek w naszych dobrze wyposażonych strefach relaksu. Wiemy, że spokój i cisza nie są czymś, co można znaleźć w takim miejscu jak nasze – zewsząd dobiegają krzyki i śmiechy związane z zabawą – ale obiecujemy, że dla każdego znajdzie się kanapa, na której można się wygodnie rozłożyć!

Dołącz do nas w sali zabaw Funpark Digiloo w Warszawie – zabawa czeka!

Sala zabaw warszawa