Skip to main content
Nie patrz w dół!

Nawet w pełnej asekuracji, przejście parku linowego zaiwieszonego 5 m nad ziemią to nie lada wyczyn!

Czy jesteście gotowi na przejście parku linowego zawieszonego 5 metrów nad ziemią? No to zapnijcie pasy! W parku linowym digiloo w Warszawie pokonywanie wysokich przeszkód linowych nie jest już trudnym wyzwaniem.

Dzięki przygotowanemu sprzętowi asekuracyjnemu do pokonania parku linowego wystarczy tylko odwaga! Nawet jeśli po drodze pojawią się solidne jak skała przeszkody, ta podróż będzie niezapomnianą przygodą, którą warto przeżyć. Nie bójcie się!!! Park linowy nie wymaga żadnych nadludzkich zdolności – jedynie odrobiny wiary w dziecięce możliwości! Przyjdź więc do parku linowego Warszawa i przekonaj się, że Twoja pociecha da radę wyjść zwycięsko z tego wyzwania!

Korzyści z zabawy

w parku linowym

Podczas przejścia parku linowego dziecko przede wszystkim uczy się przezwyciężać własny lęk. Zdobywa tym samym bezcenną umiejętność, która przełoży się na jego dalsze życie. To zaledwie pierwsza z kożyści, jakie niesie ze sobą przejście trasy parku linowego. Oto te najwazniejsze:

Wspomóż rozwój motoryczny i pewność siebie u dzieci!

Pokonywanie tras parku linowego może być dla dzieci trudnym procesem, ponieważ muszą one stawić czoła swoim lękom i poruszać się na wysokości 5 metrów! To wyzwanie psychiczne wymaga nie tylko odwagi, ale także wspomaga rozwój motoryczny, pomaga wzmocnić poczucie pewności siebie i rozwija umiejętność radzenia sobie z wszelkimi przeszkodami, które mogą pojawić się w przyszłości. Zbierz więc tych małych ninja i dołącz do linowych wojen w Warszawie!

Obcowanie z naturą

Nasz Park linowy położony jest na świeżym powietrzu, w ogrodzonej przestrzeni wśród drzew za budynkiem Fun parku Digiloo. Przebywanie w tym zacisznym miejscu pozytywnie wpływa na samopoczucie. Przebywanie na łonie natury rozwija wrażliwości na przyrodę i rodzi więż z naturą.

Jak widać, zaletą parku linowego jest nie tylko poprawa zdrowia fizycznego, ale również psychicznego, a także poprawa umiejętności interpersonalne i wrażliwość na przyrodę.

[trustindex no-registration=google]

Trasa w naszym parku linowym

Trasę Parku Linowego podzieliliśmy na 11 odcinków o różnym stopniu trudności. Liny są zawieszone na drewnianych słupach oraz na drzewach. Przeszkody zamontowane na trasach są dostosowane do wysokości dziecka. Jest to zatem kameralna atrakcja nie tylko dla większych, ale też i małych dzieci. Zwróć jednak uwagę, że w naszym parku linowym obowiazuje bezwzględnie przestrzegane kryterium wzrostu. Małe dzieci mogą kożystać z naszej atrakcji pod warunkiem, że przekraczyły 110 cm wzrostu.

Zanim dziecko zostanie dopuszczone do przejscia trasy na terenie parku linowego Digiloo w Warszawie, musi przejść szkolenie na torze treningowym, gdzie pozna zasady bezpieczeństwa i sposoby na pokonywanie przeszkód. Po szkoleniu dziecko nie zostanie pozostawione same sobie. Przejście trasy parku linowego odbywa się bowiem pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Czas jaki zajmie przejście trasy zależy od sprawności i wieku dziecka. Zazwyczaj jest to około 20 minut. Jeśli twoje dziecko się zmęczy, może pójść na skróty łącznikiem. Taka sytuacja zdarza się jednak niezmiernie rzadko, bo mali goście zbyt dobrze się bawią, by mysleć o zmęczeniu.

Podstawowe zasady użytkowania parku linowego Digiloo w Warszawie

  • W naszym parku linowym w Warszawie obowiązuje limit wzrostu dziecka. Nie wpuszczamy na trasy dzieci poniżej 110 cm wzrostu.
  • Obowiązuje limit wzrostu, lecz nie ograniczamy górnej granicy wiekowej naszych użytkowników. Na nasz park linowy wpuszcza się zarówno dorosłych jak i dzieci, ale wówczas wymagamy pisemnej zgody ich rodzica lub opiekuna opiekuna.
  • Na terenie parku linowego obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych.
  • Przejście po parku linowym mogą realizować tylko i wyłącznie osoby z założonym przez instruktora w sprzętem asekuracyjnym.
  •  W skład sprzętu asekuracyjnego wchodzi uprząż, lonża asekuracyjna z karabinkami, bloczek z karabinkiem i lonżą i kask.
  • Przed wejściem na park linowy zdejmij lub zabezpiecz okulary. Długie włosy należy związać, aby nie wkręciły się w bloczki lub inne elementy parku.
  •  Podczas pokonywania kolejnych atrakcji Parku Linowego należy zachowywać się spokojnie. Nie wolno skakać ani huśtać się na elementach do tego nie przeznaczonych.
  • Na pojedynczej przeszkodzie może znajdować się tylko 1 osoba, na podeście mogą znajdować się maksymalnie 2 osoby

Pamiętaj – kupując bilet zgadzasz się z warunkami naszego regulaminu, dlatego koniecznie się z nim zapoznaj!

Przygotujcie się na przygodę i wzmocnienie pewność siebie!

Cennik parku linowego

 

2 przejścia 20 zł os.

 Dla grup powyżej 10 osób wstęp wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji

Limit wzrostu dziecka – 110 cm

Godziny otwarcia parku linowego

Ponienidziałek – Piątek 10.00 – 18.00

Uwaga!

w przypadku deszczu (>2 mm), silnego wiatru, bądź zagrożenia burzowego park linowy nie pracuje.

To nie wszystkie atrakcje Fun Parku Digiloo!

Największa sala zabaw w Warszawie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Peintball Laserowy

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Ścianka Wspinaczkowa

nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Macie ochotę na więcej dobrej zabawy? W takim razie mamy dla Was niespodziankę!

Jeśli twoje dziecko wciąż nie ma dość, zapraszamy do sali zabaw Digiloo. Z biletem na park linowy przysługuje Ci 20 % zniżki na godzinne wejście na salę zabaw!

Szukasz parku linowego dla dużych i małych dzieci w Warszawie? Przyjdź do nas i spędź niezapomniane chwile